O Nas

Jaroslaw Skutkiewicz
Witajcie w IBERBROKER. Jesteśmy polską agencją nieruchomości na Półwyspie Iberyjskim a dokładnie w Hiszpanii. Po kilku latach działalności na hiszpańskim rynku nieruchomości jako firma zarejestrowana wyłącznie w Polsce, w 2015 roku Iberbroker został zarejestrowany w Hiszpanii, z siedzibą na wybrzeżu Costa Blanca, dlatego oferujemy nieruchomości głównie z tego wybrzeża oraz z sąsiadującego od południa wybrzeża Costa Calida.

Jesteśmy tu na miejscu, mieszkamy na hiszpańskim wybrzeżu od lat i doskonale rozumiemy naszych klientów poszukujących swojego miejsca w tym ciepłym rejonie Europy. Wiemy, że decyzja o zakupie nieruchomości za granicą wymaga otwartości umysłu, za co szanujemy naszych klientów i zawsze traktujemy indywidualnie, pomagając spełnić marzenia i znaleźć tę jedyną, właściwą nieruchomość. Naszymi klientami są głównie rodacy z kraju oraz mieszkający poza Polską. Przez lata działalności poznaliśmy Wasze wymagania i gusty, co obecnie pozwala nam odpowiednio dostosować prezentowaną ofertę nieruchomości. Jesteśmy tu, aby poszukiwanie i zakup Państwa nieruchomości na hiszpańskim wybrzeżu przebiegło miło, sprawnie i bezproblemowo. Nasza doskonała znajomość rynku, nawiązane przez lata działalności kontakty i posiadana wiedza jest do Państwa dyspozycji.

Zapewniamy pełne bezpieczeństwo przeprowadzanej transakcji. Od lat, z bardzo dobrym rezultatem, współpracujemy z lokalną kancelarią adwokacką prowadzoną przez pochodzącego z Polski prawnika specjalizującego się w transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości. Nasi klienci są zadowoleni z możliwości bezproblemowego porozumienia się z prawnikiem podczas procesu zakupu nieruchomości. Często przed zakupem swojego wymarzonego domu za granicą klienci mają dużo pytań. W Iberbroker zawsze udzielamy pełnych i zgodnych z prawdą informacji. Nie zostawiamy niemiłych „niespodzianek” na później. U nas dowiecie się o całym procesie zakupu nieruchomości, wszystkich niezbędnych formalnościach prawnych, podatkowych i administracyjnych. Jednak bez obaw – wszystkim tym zajmie się kompetentna i doświadczona kadra Iberbroker. Państwa, jakże przyjemnym zadaniem, jest tylko przyjazd do nas i dokonanie wyboru swojej wymarzonej nieruchomości pod hiszpańskim słońcem.

Jako jedna z nielicznych firm na tutejszym wybrzeżu realnie zajmujemy się także opieką nad nieruchomościami zakupionymi przez naszych klientów. Słowo „realnie” zostało tu użyte celowo, gdyż nasza konkurencja pisze o tym na swoich stronach internetowych, zapewnia taką możliwość podczas rozmów prowadzonych z klientami przed zakupem nieruchomości lecz potem… okazuje się to „bardzo skomplikowane”. My z powodzeniem prowadzimy obsługę posprzedażową nieruchomości od początku działalności na hiszpańskim rynku nieruchomości. Większość naszych klientów po zakupie korzysta z usług naszej firmy w zakresie opieki i obsługi wynajmu wakacyjnego. Polecamy te usługi również Państwu.

Jarosław T. Skutkiewicz
właściciel

P R Z E P R A S Z A M Y

nasza witryna jest obecnie

.

W PRZEBUDOWIE

.

* * *

PRZEDSTAWIONE NA STRONIE DANE MOGĄ BYĆ NIEAKTUALNE

Chcesz otrzymywać informacje oraz atrakcyjne oferty?

Zapisz się na newsletter

FreshMail.pl