Nasza oferta – sprzedaż nieruchomości

IBERBROKER oferuje następujące typy nieruchomości na Costa Blanca i Costa Calida: apartamenty, mieszkania, wille, domy wolnostojące, domy szeregowe, domy typu „quad” (1/4 domu), bliźniaki, bungalowy i posiadłości wiejskie. U nas znajdziecie nieruchomości nad samym morzem oraz nieco w głębi lądu, na prywatnych osiedlach, w pięknych strzeżonych rezydencjach z basenami i ogrodami, z widokiem na morze, przy polach golfowych… Każdy znajdzie właściwą dla siebie lokalizację i nieruchomość na swój budżet. Praktycznie codziennie pozyskujemy do naszej oferty co najmniej kilka nowych nieruchomości – bezpośrednio od właścicieli prywatnych, z biur sprzedaży deweloperów, z ofert banków oraz od współpracujących biur. U nas znajdziecie atrakcyjne apartamenty i domy nowe i z rynku wtórnego, w tym nieruchomości bankowe, czyli przejęte przez banki, w większości przypadków za brak spłaty kredytu. Dlatego ceny oferowanych przez IBERBROKER nieruchomości są wyjątkowo atrakcyjne.

Panujący w Hiszpanii kryzys to znakomity czas na inwestowanie w nieruchomości. Ciągle jeszcze ceny domów i apartamentów nad hiszpańskim morzem są niskie, a oferta bogata. Wspaniały moment na realizację swych marzeń o własnym domu nad ciepłym Morzem Śródziemnym.

Działamy konkretnie i przejrzyście. Zawsze udzielamy naszym klientom jasnych i rzetelnych informacji, doradzamy przy wyborze właściwej nieruchomości oraz pomagamy w negocjacjach związanych z ceną i warunkami zakupu. Zapraszamy do kontaktu z nami i do wizyty inwestycyjnej, podczas której z przyjemnością pokażemy Państwu nieruchomości, na obszarze i w zakresie cenowym, który Was interesuje.

W IBERBROKER nie pobieramy prowizji od kupujących nieruchomości.
Pracujemy bez pośredników w Polsce, nie posiadamy także biura w Polsce, gdyż uważamy to za zbędne. Dla wygody naszych klientów posiadamy jednak linię telefoniczną z polskim numerem stacjonarnym (warszawska strefa numeryczna) na który można dzwonić z Polski jak na każdy inny lokalny telefon stacjonarny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko w zakresie sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii, po jej nabyciu proponujemy Państwu obsługę posprzedażową, w tym opiekę nad nieruchomością i obsługę wynajmu wakacyjnego.

<<< powrót

ZOBACZ CAŁĄ OFERTĘ NIERUCHOMOŚCI

P R Z E P R A S Z A M Y

nasza witryna jest obecnie

.

W PRZEBUDOWIE

.

* * *

PRZEDSTAWIONE NA STRONIE DANE MOGĄ BYĆ NIEAKTUALNE

Chcesz otrzymywać informacje oraz atrakcyjne oferty?

Zapisz się na newsletter

FreshMail.pl