Nasza oferta – kompleksowa obsługa zakupu

Wykonywana przez IBERBOKER całościowa obsługa zakupu nieruchomości jest bardzo ceniona przez naszych klientów, którzy czują, że są pod najlepszą opieką podczas dokonywania wyboru swego nowego mieszkania lub domu w Hiszpanii, a następnie podczas procesu zakupu. Dla nas obsługa zakupu rozpoczyna się w momencie Państwa przybycia do Hiszpanii na wizytę rekonesansową, w momencie gdy odbieramy Was z lotniska.
Doskonale wiemy, że właściwa organizacja wizyty rekonesansowej jest konieczna dla Państwa wygody, bezpieczeństwa a przede wszystkim dla spełnienia najważniejszego celu, czyli znalezienia dla Was tej jedynej, najlepszej nieruchomości pod słońcem Hiszpanii. Dobra organizacja tej wizyty zależy jednak także od Państwa – w szczególności, określenie realnego budżetu inwestycyjnego oraz wymagań co do poszukiwanej nieruchomości są dla nas kluczowymi informacjami, na podstawie których selekcjonujemy je i prezentujemy podczas Waszego pobytu w Hiszpanii.

Zakup nieruchomości w Hiszpanii składa się z następujących etapów:
1. odbiór z lotniska i zakwaterowanie;
2. wizytacje nieruchomości;
3. rezerwacja wybranej nieruchomości;
4. przygotowanie dokumentów;
5. podpisanie aktu kupna-sprzedaży u notariusza;
6. załatwienie formalności fiskalnych, administracyjnych i lokalowych.

W skrócie, zakup domu czy apartamentu przebiega podobnie jak w Polsce – po dokonaniu wyboru nieruchomości następuje jej rezerwacja, a następnie strony spotykają się u notariusza na finalizację transakcji. Nasze biuro nieruchomości IBERBROKER sprawnie przeprowadzi Państwa przez całą tę procedurę. Jesteśmy pewni, że będziecie zadowoleni jeśli zdecydujecie się na skorzystanie z naszego doświadczenia i powierzycie nam zadanie znalezienia nowego domu w Hiszpanii. Liczymy, że w przyszłości będziecie polecać naszą firmę swym przyjaciołom i znajomym, gdyż taką formę reklamy cenimy najbardziej.

Szczegółowo procedury związane z zakupem nieruchomości w Hiszpanii opisane są w zakładce Zakup.

<<< powrót

P R Z E P R A S Z A M Y

nasza witryna jest obecnie

.

W PRZEBUDOWIE

.

* * *

PRZEDSTAWIONE NA STRONIE DANE MOGĄ BYĆ NIEAKTUALNE

Chcesz otrzymywać informacje oraz atrakcyjne oferty?

Zapisz się na newsletter

FreshMail.pl