Nasza oferta – home staging

Usługa home stagingu, którą oferujemy naszym klientom, polega na poprawieniu wizerunku nieruchomości w celu jej szybszej sprzedaży. Prezentowanie apartamentu lub domu wyglądającego na „zamieszkały” jest błędem i może odstraszać oglądających. W Hiszpanii często spotykamy się na rynku wtórnym z nieruchomościami, w których panuje nieład, jest zbyt dużo przedmiotów, nie ma jednolitego wystroju wnętrza. Takie widoki zazwyczaj skutecznie zniechęcają potencjalnych klientów tym samym zmniejszając szansę sprzedaży. Według opublikowanych w tym zakresie badań, najważniejsze jest pierwsze wrażenie jakiego doznaje się po wejściu do nieruchomości lub podczas oglądania fotografii w ofercie na stronie internetowej. Mówi się tu o „pierwszych 30 sekundach”, w czasie których podejmuje się decyzję o zainteresowaniu tą nieruchomością.

W obecnych czasach  kupujący są dość mocno zajętymi ludźmi i wolą kupować nieruchomość gotową do zamieszkania niż taką, która wymaga pracy i nakładu finansowego. Wiadomo także, że nie każdy ma wystarczająco dużo wyobraźni aby oglądając „zagracone” wnętrza wyobrazić sobie jak inaczej mogą one wyglądać chociażby tylko po usunięciu zbędnych przedmiotów, zmianie kolorów ścian i kilku mebli.

Właściwie przeprowadzony home staging sprawia, że nieruchomość jest sprzedawana dwa razy szybciej, zaś koszt poprawienia wizerunku domu lub apartamentu jest dla właściciela zazwyczaj bardziej korzystny finansowo niż obniżanie jego ceny.

Podczas prezentowania nieruchomości na stronach internetowych bardzo ważną sprawą są właściwe fotografie. Słabej jakości, niewyraźne i nieostre fotografie odstraszają oglądającego, gdyż może on odnieść wrażenie, że sprzedający coś ukrywa. Także brak na fotografiach istotnych elementów nieruchomości często przyczynia się do tego, że potencjalny klient zamyka taką ofertę i przechodzi do następnej. Każdy home staging powinien być zakończony sesją fotograficzną, której efektem muszą być atrakcyjne, przyciągające uwagę zdjęcia nieruchomości.

Możemy zaproponować Państwu zmianę wizerunku nieruchomości w różnym zakresie, w zależności od jej typu i przeznaczonego na to budżetu. Szczegóły oferty przekazujemy osobom zainteresowanym tą usługą.

Podstawowe wskazówki przygotowania nieruchomości na sprzedaż:
1. Usuń zbędne meble i elementy dekoracyjne.
2. Napraw ewentualne uszkodzenia ścian, pomaluj je w razie konieczności.
3. Usuń wszystkie widoczne przedmioty osobiste jak ubrania, buty, gazety, fotografie.
4. Ukryj przedmioty codziennego użytku jak naczynia, wentylatory, grzejniki, przedmioty religijne, polityczne i sportowe.
5. Uporządkuj/ustaw meble.
6. Z kuchni i łazienki usuń produkty utrzymania czystości, w tym mydło, szampon, płyn do kąpieli.
7. Meble ogrodowe i na taras wystaw gdzie ich miejsce.

<<< powrót

P R Z E P R A S Z A M Y

nasza witryna jest obecnie

.

W PRZEBUDOWIE

.

* * *

PRZEDSTAWIONE NA STRONIE DANE MOGĄ BYĆ NIEAKTUALNE

Chcesz otrzymywać informacje oraz atrakcyjne oferty?

Zapisz się na newsletter

FreshMail.pl